Gulczewo

Fot. Adam Michalik

Fot. Adam Michalik. Kliknij, aby powiększyć

27 VIII nie przestraszył nas deszcz, który zaczął padać o godz. 17.00 i ruszyliśmy na rowerach w stronę Gulczewa. Po drodze zatrzymaliśmy się przy ul. Zakolejowej 15 A, aby obejrzeć nowy budynek szkolny Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego – byliśmy pod wrażeniem tego, co zobaczyliśmy.

W Rybnie zajechaliśmy do Stajni Katarzynka, należącej do p. Agnieszki Skoczeń. Bardzo zaciekawiły nas jej z pasją opowiadane historie o hodowli koni, ich upodobaniach, pielęgnacji, a przede wszystkim o miłości do nich. Najmłodsza Dominika miała okazję dosiąść ślicznego konika, a potem pospacerować z nim.

Konie to bardzo wdzięczne zwierzęta do fotografowania.Powstało dużo ciekawych zdjęć. Mimo, że deszcz padał nadal, ruszyliśmy w stronę Gulczewa. Tam nad rzeką zrobiliśmy jeszcze kilka fotek i przez Kręgi i Tulewo wróciliśmy do Wyszkowa.

W drodze powrotnej deszcz się nad nami zlitował i przestał padać. Kolejną, już 12. wyprawę fotograficzno-rowerową, zorganizowaną przez Stowarzyszenie FormAT, zakończyliśmy, jedząc pyszne falafele i słodkie ciasteczka oraz pijąc gorącą herbatkę  z cynamonem w sympatycznej knajpce przy I AWP.

Chociaż pogoda była mało zachęcająca, udało nam się przejechać w sympatycznym towarzystwie ponad 26 km. Pani Agnieszce Skoczeń dziękujemy za gościnność i zaproszenie na następną wizytą. Na pewno skorzystamy.

Beata Glinka

Fundusz Inicjatyw ObywatelskichCykliczne wycieczki „Wyszków i okolice” są częścią projektu „Razem na rowerze i plenerze: kulturalnie, aktywnie i lokalnie” jaki od lipca do grudnia realizuje Stowarzyszenie „FormAT „ i jest dofinansowany ze środków Programu Operacyjnego Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Trasa wycieczki


Warning: Undefined array key "preview" in /home/format/domains/format.wyszkow.org.pl/public_html/wp-content/plugins/arscode-social-slider-free/arscode-social-slider.php on line 57

Facebook

/home/format/domains/format.wyszkow.org.pl/public_html/wp-content/plugins/arscode-social-slider-free/fblb_slider.php on line 41
false" data-header="
Warning: Undefined array key "ShowHeader" in /home/format/domains/format.wyszkow.org.pl/public_html/wp-content/plugins/arscode-social-slider-free/fblb_slider.php on line 41
false">
Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress