O nas. Stowarzyszenie FormAT

Format Wyszków

Kliknij, aby powiększyć

Stowarzyszenie Form Artystycznych i Turystycznych “FormAT”  powstało w 2013 r. w skład którego wchodzą miłośnicy malarstwa, fotografii i turystyki. Głównym filarem jest „Grupa SIEDEM”, działająca od 1982 r. W dorobku Grupy są liczne wystawy zbiorowe, polpenerowe, kilkanaście wystaw indywidualnych członków Grupy, uczestnictwo w wielu plenerach, a także kilka plenerów zorganizowanych przez „Grupę SIEDEM”. Naszym głównym celem jest rozwijanie kultury muzycznej, literackiej, sztuki promocja twórczości twórców i artystów, promocja naszego miasta i ziemi powiatu wyszkowskiego, a także wspieranie inicjatyw społecznych.

     Od lipca 2014 r. prowadzimy Galerię „PeKaP” na starym dworcu PKP w Wyszkowie, gdzie zorganizowaliśmy kilka wystaw malarskich i fotograficznych.

W 2014 r. od lipca do grudnia zrealizowaliśmy szereg działań, które zostały sfinansowane z Programu Obywatelskiego Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress