Wystawa fotograficzna

Wystawa fotograficzna. Wyszków.. Fot. Andrzej Talewicz.

Wystawa fotograficzna. Wyszków. Fot. Andrzej Talewicz.

W piątkowy wieczór, 24 października 2014 w Galerii PeKaP odbyło się uroczyste otwarcie pierwszej wystawy fotograficznej, której autorami są członkowie Stowarzyszenia „FormAT”.

Słowa powitalne do przybyłych gości wygłosili przedstawiciele Zarządu – Agnieszka Długołęcka (prezes) i Adam J. Karpiński (wiceprezes).

Z uwagi na możliwości lokalu ekspozycja zawiera nieco ponad 100 fotografii. Jest to jednak zaledwie część prac jakie są w posiadaniu członków naszego Stowarzyszenia. Każdy z wystawców fotografuje od lat, ale nie zajmuje się tym zawodowo. Ot, takie hobby, coś dla ducha. Prezentowane zdjęcia to dosyć szeroki wachlarz tematyczny. W większości jednak są to krajobrazy uwiecznione w różnych porach dnia i roku.

Klimat wernisażu idealnie oddawał jesienny czas – żółte liście klonu rozsypane na podłodze, piec kaflowy dający przyjemne ciepełko, nastrojowa muzyka w tle… Pokaźne grono gości, przyjaciół naszej galerii, znajomych naszych znajomych zrodziło niepowtarzalną atmosferę tej uroczystości a ciasta pieczone przez nasze fotografki były wprost przepyszne.

Autorzy prac: Agnieszka Długołęcka, Elżbieta Przybylska, Michalina Derlicka, Mariola Chodyna, Adam J. Karpiński, Jan Nowak, Grzegorz Płachetko, Ryszard Umiński, Jerzy Dziubłowski i Bogdan Budzyński.

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę naszych sponsorów: WOK „Hutnik”- za wydrukowanie folderów, oraz firmie „AR Serwis” Mechanika Pojazdowa Arkadiusza Długołęckiego – za napoje.

A.D. / A.J.K/ Stowarzyszenie „FormAT”

Fundusz Inicjatyw ObywatelskichWystawa zrealizowana w ramach projektu „Razem na rowerze i plenerze: kulturalnie, aktywnie i lokalnie” jaki od lipca do grudnia realizuje Stowarzyszenie „FormAT „ i jest dofinansowany ze środków Programu Operacyjnego Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Galeria zdjęć z wernisażu.

Galeria zgłoszonych prac.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress