„Pod Wierzbami” – wystawa poplenerowa

Wystawa poplenerowa „Pod Wierzbami”

Wystawa poplenerowa „Pod Wierzbami”

18 września 2014 r. w Galerii „PeKaP” odbyła się wystawa poplenerowa. Pokazaliśmy prace, które stworzyliśmy na plenerze w Jackowie Dolnym, o którym pisaliśmy w poprzednim artykule. Frekwencja dopisała. Przyszli przyjaciele, znajomi, rodzina a także miłośnicy sztuki i naszej Galerii. Nie zabrakło również dziennikarzy z lokalnej prasy.

Przed oficjalną częścią na gitarze zagrał i zaśpiewał nasz kolega Adam J. Karpiński. Po krótkim przemówieniu w poczekalni dworcowej, goście przeszli do pomieszczenia galerii.  Tam, podziwiając naszą ekspozycję mogli skosztować ciasteczek z cukierni „Pychotka” oraz delektować się napojami, jakie przygotowało nasze Stowarzyszenie „FormAT”.

Każdy z gości wernisażu otrzymał katalog wystawy, przygotowany przez nas w ramach projektu „Razem na rowerze i plenerze: kulturalnie, aktywnie, lokalnie” dofinansowanego ze środków Operacyjnego Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, który Stowarzyszenie realizuje.

Dziękujemy serdecznie wszystkim za przybycie i zapraszamy na kolejne wernisaże w Galerii „PeKaP”.

Fot. Wyszków24, Jurek Sitek, Beata Glinka.

Adam J. Karpiński

Fundusz Inicjatyw ObywatelskichWystawa została zrealizowana w ramach projektu „Razem na rowerze i plenerze: kulturalnie, aktywnie i lokalnie” jaki od lipca do grudnia realizuje Stowarzyszenie „FormAT „ i jest dofinansowany ze środków Programu Operacyjnego Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress